Antradienis, Lap 12th

Last updateK, 29 Saus 2015 11am

knyga.jpg
Jūs esate čia: Naujienos Ar yra gyvenimas iki mirties

Ar yra gyvenimas iki mirties

Ar yra gyvenimas iki mirties

Visi tie pasakojimai apie Altajų mus žavėjo. Nutarėme ten nuvykti ir pereiti Altajų pėsčiomis tuo pačiu maršrutu, kuriuo keliavo N.K.Rericho vadovaujama ekspedicija. Norėjosi patirti didingą jausmą, kuris apimdavo, skaitant apie ekspediciją. Aplankyti vietas, apraizgytas legendomis, pajusti ateities dvelksmą. Pamatyti kalną Beluchą, Altajaus pasidižiavimą. Nors kelias dienas pagyventi kaime Verchnij Uimon, kuriame žiemojo Rerichai. Kelionės FOTO

Legenda. Iš senovės tibetiečių knygos. Kai šalį valdys beždžionės.

Žmogus dvylika metų ieškojo Maitrėjos Budos. Niekur nerado. Įširdo ir atsisakė jo. Eina keliu. Mato, keliautojas arklio plauku pjauna geležinį strypą ir tvirtina: "Jei ir gyvenimo man neužteks, vis tiek perpjausiu."

Sumišo žmogus: "Ką reiškia mano dvylika metų prieš tokį užsispyrimą? Grįšiu aš prie savo ieškojimų."

Ir tada apsireiškė žmogui Maitrėja Buda, ir pasakė: "Seniai jau aš su tavimi, bet nepastebi manęs ir vis praveji. Netiki? -Padarykim išbandymą: eik į turgų, o aš būsiu tau ant peties.”

Nuėjo žmogus į turgų žinodamas, kad neša ant peties dievą. Išsilakstė nuo jo žmonės, nosis užsikimšo ir ausis užsikišo.

“Kodėl jūs bėgate?”- nustebo žmogus.

“Kas per siaubas tau ant peties? Kam neši tą žaizdotą, dvokiantį šunį?"

Ir vėl žmonės nepamatė Maitrėjos Budos. Tik pamatė, ko kiekvienas vertas...

Jei nieko negirdėjai apie Šambalą, dar per anksti važiuoti į Azijos širdį Altajų, pamatyti Dievų buveinę Beluchą. Jautrūs čia žmonės. Mintys ir ketinimai čia persiduoda taip lengvai. Todėl pirmiausiai reikia tiksliai sužinoti, ko nori? Priešingu atveju vietoj dievo pamatysi "sergantį šunį".

(N.Rerichas “Azijos širdis”)

Jūs esate čia: Naujienos Ar yra gyvenimas iki mirties